VETERANI UVELIČALI DVIJE VELIKE KLUPSKE OBLJETNICE

02.09.2017.


U sklopu obilježavanja 110. obljetnice osnivanja NK Slaven i 20. godišnjice ulaska Slaven Belupa u Prvu hrvatsku nogometnu ligu na koprivničkom stadionu su prijateljski susret odigrali momčad našeg Kluba koja je prije dva desetljeća ušla u prvoligaško društvo i reprezentacija veterana HNS-a.

Uspješniji su bili veterani HNS-a i pobijedili 4:2 a više od 2.000 gledatelja moglo je vidjeti niz lijepih akcija koje su podsjetile na njihove nekadašnje uspješne nastupe, dok je početni udarac izveo legendarni i najstariji igrač Slavena Vinko Zember, kojem je prigodne poklone uručio predsjednik Kluba Hrvoje Kolarić.

Strijelci za Slaven Belupo bili su Oliver Drvosek-Kihas i Ivan Mesić, dok je tri pogotka za goste postigao Vidović, a jedan Čivrag.

SLAVEN BELUPO (veterani): Bulić, Brčić, Međimorec, Kadović, Poldrugač, Omrčen-Čeko, Tetec, Havaić, Drvosek-Kihas, Ž. Kobaš, Lončarević (još su igrali: L. Kobaš, Kišiček, Štefulj, Sertić, Ogrizović, Dodik, R. Ferenčina, Županac, Mesić). Trener: Ivan Bedi.

HNS (veterani): Fištrek, Miletić, Jozinović, Kastel, Mrzlečki, Brnas, Župatić, Vncelj, E. Mujčin, Vidović, Čivrag (još su igrali: Filipović, Radić, b. Miletić, Margalić, Raković). Trener: Robert Uroić.