Veterani Slaven Belupa u četvrtak na turniru u Ludbregu

30.08.2022.


Pravi spektakl čeka nas u četvrtak u Ludbregu. Veterani Slaven Belupa sudjelovat će na turniru koji će se održati povodom dana ludbreške Svete Nedjelje. Boje našeg kluba ponovno će braniti brojne legende koje su dres Slaven Belupa nosile u Prvoj HNL, nekadašnjoj Prvoj B ligi pa i nižim rangovima te u Školi nogometa.

Na turniru će, osim naših veterana, igrati i kao domaćin turnira veterani Podravine te veterani reprezentacije Hrvatske. Svaka će momčad sa svakom odigrati po jedan susret. U 17:00 snage će odmjeriti Slaven i Podravina, u 18:00 Slaven i Hrvatska, a u 19:00 Podravina i Hrvatska.

Sastav Slaven Belupa: Hontić, Sokač, Purić, Gregurina, Mešnjak, Dodik, Drvosek, Tetec, Gal, Brgles, Jambrušić, Šomoci, Radiček, Mesić, Đurec, Dragosavljević, Lapić, Delić, Vručina, Jagić, Havaić, Međimorec, Gača, Sović, Milivojević, Galinec, Zekić.