Veterani Slaven Belupa i Varteksa remizirali u utakmici s čak 10 golova

15.11.2018.

Veterani Slaven Belupa odigrali su još jednu prijateljsku utakmicu. Pod svjetlima reflektora koprivničkog Gradskog stadiona Ivan Kušek Apaš Slavenaši su odigrali 5:5 s varaždinskim Varteksom predvođenim legendama hrvatskog nogometa poput Mumleka, Šafarića, Posavca, Mujanovića, Vručine, Kresingera i ostalih. S druge strane boje našeg kluba, između ostalih, branili su Međimorec, Havaić, Brgles, Dodik, Kihas Drvosek, Purić. Gosti su već u 14. minuti vodili rezultatom 0:3 i činilo se da će lako doći do pobjede. Ipak, Slavenaši su do kraja susreta uspjeli doći do remija, a svih pet pogodaka postigli su Jambrušić i Dragosavljević. Nakon utakmice organizirano je zajedničko druženje u klubu, a gledat će se i utakmica Hrvatska – Španjolska.

VETERANI SLAVEN BELUPA: Sokač, Mešnjak, Međimorec, Radiček, Brgles, Havaić, Dodik, Sertić, Purić, Jambrušić, Kihas Drvosek, Tetec, Šomoci, Ogrizović, Mesić, Škvorc, Dragosavljević, Đurec, Peričić, Sović.