Veterani Slaven Belupa i Cibalije odigrali prijateljski susret

07.09.2021.


Veterani Slaven Belupa večeras su odigrali prijateljski malonogometni susret protiv prijatelja iz Vinkovaca, veterena Cibalije. Već tradicionalnu utakmicu odigrali su na malom terenu s umjetnom travom na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš, a goste je predvodio Mile Petković, bivši trener naše momčadi. Podsjetimo, Petković je Slaven Belupo vodio u dva navrata, ukupno 62 puta, a večeras je njegova momčad slavila rezultatom 3:4.

S jedne strane Antun Havaić, Zdravko Međimorec i Mladen Gaća sa svojim suigračima, a s druge Bartolović, Pernar i Meštrović sa svojima kroz međusobnu utakmicu, ali i druženje nakon iste, prisjetili su se dana kada su svoje nogometne vještine demonstrirali na travnjacima Prve hrvatske nogometne lige.

SASTAV VETERANA SLAVEN BELUPA: Havajić, Međimorec, Gaća, Sović, Jambrušić, Radiček, Kišiček, Omrčen Čeko, Jagić, Delić.