VELIKO SRCE SLAVENAŠA Naši nogometaši donirali namirnice i higijenske potrepštine

21.07.2018.


Nogometaši Slaven Belupa danas su sudjelovali u akciji koprivničkog Crvenog križa. Louis Bongongui, Mateus Lima Cruz i Jean Philippe Mendy donirali su prehrambene namirnice i higijenske potrepštine onima kojima je to najpotrebnije.

– U TC Supernova danas je prikupljeno 230 kg prehrambenih namirnica i higijenskih potrepština koje će biti podijeljene našim najpotrebitijim sugrađanima u Socijalnoj samoposluzi. Hvala vam dobri naši i rado nam se ponovo odazovite – poručili su iz Crvenog križa.

Slavenov novopridošli napadač zna u kakvim su problemima najugroženiji.

– Puno je ovakvih slučajeva i u Brazilu i zato se mogu poistovijetiti s najugroženijim Koprivničancima. Drago mi je da smo mogli pomoći – rekao je Mateus Lima Cruz.

Bravo momci!