Veliko srce juniora, no Kup ide u Osijek

08.05.2024.


Veliko srce pokazali su naši juniori danas u finalu Hrvatskog nogometnog kupa, no lutrija jedanaesteraca bila je na strani Osijeka kojem čestitamo na osvojenom trofeju.

U regularnom dijelu utakmice rezultat je bio 2:2. Dva puta su Slavenaši bili u vodstvu. Prvo preko Vlašića, a onda i Krstanovića. Ipak, Osijek se dva puta vraćao i odveo utakmicu do jedanaesteraca nakon kojih je osvojio Kup.

Bravo za naše nogometaše, ali i našu publiku koja je bila fantastična tijekom svih 90 minuta.

Sastav: Šašek – Krušelj, Mrkela, Katalinić, Petrović – Krstanović, Matejaš, Jagušić – Vlašić, Mrdaković, Kaurin. Klupa: Letica, Begić, Hrvić, Brdik, Brundić, Herceg, Gal. Trener: Mario Gregurina. Stožer: Željko Sokač, Vedran Purić, Luka Prvčić, Luka Šarlija, Zvjezdana Sminderovac, Dražen Papac, Vedran Blažeković.