Veliko slavlje juniora, četiri gola Mrdakovića

09.03.2024.


Juniori Slaven Belupa upisali su veliku pobjedu u 20. kolu Prve nogometne lige. U Koprivnici su svladali Mladost iz Ždralova s 4:1, a poker golova postigao je najbolji strijelac juniorskog prvenstva, s ukupno 13 pogodaka, Uroš Mrdaković.

Momčad trenera Marija Gregurine povela je u prvom poluvremenu, no gosti su se do odmora uspjeli vratiti u rezultatsku neizvjesnost. Ipak, u nastavku susreta naša je momčad slomila otpor gostiju i upisala važna tri boda.

Juniori Slaven Belupa su trenutno deveti s 23 osvojena boda, a u srijedu ih čeka utakmica 1/4 finala Kupa u kojoj gostuju u Splitu kod Hajduka.

Bravo, Slavenaši!

Sastav: Šašek – Begić, Petrović, Katalinić, Riđan – Bošnjak, Krstanović, Herceg, Matejaš – Mrdaković, Vlašić. Još su igrali: Jagušić, Žuškin, Kaurin, Blažević, Gal, Chung. Trener: Mario Gregurina.