Veliki navijač Slaven Belupa i član Udruge “Bolje sutra” Ivan Vuk posjetio Slavenaše na treningu

09.08.2019.


Nogometaši Slaven Belupa danas su odradili još jedan trening u sklopu priprema za nedjeljnu utakmicu s Hajdukom u Koprivnici koja će se igrati s početkom u 18 sati. Uoči početka treninga Slavenaše je posjetio i pozdravio Ivan Vuk, Koprivničanac i veliki navijač Slaven Belupa, član Udruge “Bolje sutra”. Kapetan momčadi Mateas Delić predao mu je prigodni poklon te ga je upoznao s igračima i članovima stručnog stožera, a na kraju su se i svi zajedno poslikali.

– Hvala kapetanu Mateasu što mi je ispunio veliku želju da se upoznam s njim i s igračima. Jako sam sretan i volio bih da Slaven ima u nedjelju malo sreće i da pobjedi protiv Hajduka. Ja ću navijati s tribina, a dečki neka pruže sve od sebe – rekao je Ivan.