Velika pobjeda juniora u Splitu za polufinale Kupa

13.03.2024.


Juniori Slaven Belupa plasirali su se u polufinale Kupa velikom pobjedom na Poljudu protiv Hajduka. Momčad trenera Marija Gregurine slavila je rezultatom 1:2, a pogotke za pobjedu postigli su Mrdaković i Jagušić.

Naša je momčad u vodstvo stigla preko najboljeg strijelca juniorske lige u 13. minuti susreta. Mrdaković je iskoristio grešku domaće obrane i mirno realizirao situaciju jedan na jedan s vratarom Hajduka. Domaćin se u susret vratio preko Bačića u 71. minuti, a trenutak odluke vidjeli smo 13 minuta kasnije. Obrana Hajduka je izbila loptu na 20-ak metara gdje ju je dočekao Jagušić i iz voleja spektakularno zabio za polufinale.

Mogući protivnici Slaven Belupa u polufinalu Kupa su Dugopolje, Gorice i pobjednik susreta Lokomotiva – Osijek.

Bravo, Slavenaši!

Sastav: Šašek, Krušelj, Katalinić, Petrović, Riđan, Matejaš, Bošnjak, Krstanović,Jagušić, Vlašić, Mrdaković. Klupa: Letica, Begić, Mrkela, Hrvić, Žuškin, Kaurin, Herceg. Treneri: Mario Gregurina i Ivan Radeljić. Stožer: Željko Sokač, Luka Prvčić.