Vedran Purić uoči Istre 1961: “Čeka nas jako dobar protivnik, ali mi smo puni samopouzdanja i vjerujemo da možemo ponoviti igru protiv Hajduka”

16.08.2019.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će u 5. kolu Hrvatski Telekom Prve lige gostovati u Puli kod Istre 1961. Utakmica će se na Aldo Drosini igrati s početkom u 21 sat, a najavio ju je pomoćni trener naše momčadi Vedran Purić. Purić je istaknuo da Slavenaše čeka težak izazov protiv domaćina koji je vrlo dobro startao u prvenstvo osvojivši šest bodova. Ipak, naša je momčad nakon osvajanja tri boda protiv Hajduka puna samopouzdanja, a Purić vjeruje da je spremna ponoviti igru iz te utakmice. Trener Ivica Sertić u sutrašnjoj utakmici neće moći računati na ozlijeđene Tomislava Božića i Miloša Radivojevića te na suspendiranog Brunu Bogojevića. Više o susretu Istre i Slaven Belupa, protivniku i očekivanjima pogledajte u videoprilogu.