Vedran Purić i Dario Čanađija uoči Rijeke: “Možemo do bodova na Rujevici”

01.04.2019.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će u sklopu 27. kola Hrvatski Telekom Prve lige gostovati kod drugoplasirane momčadi prvenstva Rijeke. Naša momčad u utakmicu koja će se na Rujevici igrati s početkom u 19 sati ulazi napunjena samopouzdanjem nakon pobjede nad Rudešom, a veseli i činjenica da u oba međusobna susreta ovih dvaju suparnika ove sezone favorizirana Rijeka nije svladala Slaven Belupo. Na Rujevici je bilo 0:0, a na Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš 1:1. Pomoćni trener naše momčadi Vedran Purić i veznjak Dario Čanađija složili su se da Slaven ne ide u Rijeku s bijelom zastavicom, dapače. Potpuna koncentriranost i motiviranost od prve minute bit će adut Slavenaša. Što su u najavi utakmice rekli Purić i Čanađija pogledajte u videoprilogu.