UZVRATNA UTAKMICA ČETVRTFINALA HRVATSKOG KUPA

08.12.2009.


Nakon završetka jesenskog prvenstva i osvojenog šestog mjesta, Slavena Belupa još očekuje uzvratni susret četvrtfinala Hrvatskog kupa s Varteksom u Varaždinu, u srijedu s početkom u 16 sati.
– Iako Krojači imaju veliku prednost iz prvog susreta u Koprivnici (1:4), nismo odustali od plasmana u polufinale. Nitko ne očekuje da napravimo čudo, ali sve je moguće. Igrat ćemo bez opterećenja i tu vidim našu priliku. Ako su Varaždinci u prvih pola sata koprivničke utakmice postigli tri pogotka, tko kaže da mi to nismo u stanju napraviti u uzvratu. Kvalitetna smo momčad, imamo dobre igrače i na njima je da upravo u Varaždinu pokažu svoju pravu vrijednost. U nogometu se uvijek treba nadati najboljem, iako moram priznati da je Varteks u velikoj prednosti – zaključio je Zlatko Dalić trener Slavena Belupa, koji će najvjerojatnije posegnuti za promjenama u momčadi od koje se očekuje potpuno otvorena igra, jer farmaceuti nakon koprivničkog uvjerljivog poraza nemaju što čuvati.