UZVRAT POLUFINALA KUPA S RIJEKOM U SRIJEDU U 16 SATI

29.03.2007.


Uzvratne utakmice polufinala završnog dijela natjecanja za Hrvatski nogometni kup na rasporedu su u srijedu, 4. travnja. U redovitom dnevnom terminu od 16 sati igrati će u Koprivnici Slaven Belupo i Rijeka (prva utakmica završila je rezultatom 0:0), dok će Hajduk i Dinamo u Splitu igrati s početkom u 17.30 sati uz izravan prijenos na HTV 2.

Dinamo u Split dolazi s prednošću pobjede iz prve utakmice od 1:0. Pobjednik polufinalnih utakmica je momčad koja ukupno na obje utakmice postigne više pogodaka, a ako obje momčadi postignu jednak broj pogodaka, pobjednik je momčad koja ih je postigla više u gostima. U slučaju identičnih rezultata i u uzvratnim utakmicama, nema produžetaka već se pobjednik dobiva izvođenjem jedanaesteraca.