Uzbudljiv vikend pred mladim nogometašima Slaven Belupa, tri generacije igraju protiv zagrebačkog Dinama

08.11.2018.


Pred pionirima, kadetima i juniorima Slaven Belupa uzbudljiv je vikend. Sve tri generacije mladih nogometaša našeg kluba odmjerit će snage s vršnjacima zagrebačkog Dinama. Pionirska i kadetska utakmica igrat će se u subotu u Kunovcu s početkom u 11 sati, odnosno 12:45. Prvi će na teren pioniri koji su trenutno šestoplasirana momčad prvenstva s 14 osvojenih bodova, dok je Dinamo peti s bodom više. Kadeti su pak 11. s devet osvojenih bodova, a u goste im stiže lider prvenstva koji je osvojio 12 bodova više.

Juniori će igrati u nedjelju u Cvetkovcu s početkom u 14 sati. Mladi Slavenaši su trenutno 12. na prvenstvenoj ljestvici s osam osvojenih bodova, a Dinamo je šesti sa šest bodova više.