UZ IGRU KAO S OSIJEKOM I RIJEKOM MOŽEMO DO BODOVA S LOKOMOTIVOM – KAZAO JE ŽELJKO KOPIĆ

28.09.2017.


Lokomotiva i Slaven Belupo u petak će otvoriti 11. prvoligaško kolo utakmicom u Kranjčevićevoj koja je vrlo važna za obje momčadi a posebno za naš klub, koji na ljestvici drži peto mjesto s bodom prednosti ispred svog domaćina.
Analizirali smo susrete koje smo odigrali prošlog tjedna s Osijekom i Rijekom te u Zmijavcima s Croatijom izborili osminu finala kupa. Zadovoljni smo postignutim iako smo uz malo sreće mogli i bolje proći, posebno u ogledima s Osječanima i Riječanima s kojima smo odigrali neodlučeno – kazao je na konferenciji za novinare trener Slavena Belupa Željko Kopić te naglasio:
Sad je pred nama još jedan važan ogled i to s Lokomotivom koja ima kvalitetnu momčad, ali vjerujem da uz igru koju smo pokazali u dva prošla kola možemo biti optimisti. Međimorecse oporavio od ozljede i vjerujem da će biti u početnom sastavu za koji konkurira i Jovičić. S Lokomotivom očekujem dobru utakmicu i nadam se da ćemo na kraju biti zadovoljniji od našeg suparnika – zaključio je trener Željko Kopić, dok je mladi vezni igrač Kristijan Bistrović dodao:
Igramo dobro, nadam se da će tako biti i s Lokomotivom koja ima kvalitetu kao i mi. Ako se predstavimo u pravom izdanju onda očekujem sva tri boda – optimistički je najavio Bistrović koji je svojim igrama izborio standardno mjesto u sastavu Slaven Belupa.
Utakmica će početi u 18 sati a vodit će je Mario Zebec iz Cestice, dok će njegovi pomoćnici biti Borut Križarić (Čakovec) i Jerko Crnčić (Vrbovec). Četvrti je Marko Matoc (Zaprešić), a delegat Marko Ilijašev (Beli Manastir).