UVJERLJIVA I ZASLUŽENA POBJEDA SLAVENA BELUPA

01.11.2015.


Nakon visoke pobjede u susretu s Interom iz Zaprešića (4:0) koprivnički poklonici nogometa zadovoljni su napustili Gradski stadion, a zadovoljan je bio i trener Željko Kopić čija je momčad opravdala njegovo povjerenje.

Jako nam mnogo znači ova pobjeda jer smo se bodovno još više odlijepili od Osijeka i vrlo se ozbiljno približili ekipama u sredini ljestvice. Bili smo bolji tijekom cijelog susreta i naš uspjeh je više nego zaslužen. Čestitke igračima na pristupu i zalaganju jer su pokazali svoju kvalitetu – naglasio je Željko Kopić, dok je strateg Intera Samir Toplak istaknuo:

Čestitke Slavenu Belupu na uvjerljivoj pobjedi, dok mojim igračima upućujem kritike na igru koju su prikazali. Sada ću vidjeti kakvi su “frajeri” kad gube jer su u pobjedama znali biti veliki – kazao je između ostalog trener Inter Zaprešića.