UTAKMICA SA ZAGREBOM JE VRLO VAŽNA ZA NAŠ PLASMAN – ISTIČE TRENER NAŠEG KLUBA ANTE ČAČIĆ

17.04.2015.


Nakon neodlučenog rezultata koji je Slaven Belupo ostvario u prošlom kolu kao domaćin s vodećim Dinamom obradovavši naše navijače, u nedjelju mu u goste dolazi i Zagreb koji se sa dva boda više nalazi ispred naše momčadi.
Bit će to susret za plasman u sredini ljestvice u kojem se od farmaceuta očekuje da nastave uspješni niz na koprivničkom stadionu, te da se mogućom pobjedom odmaknu od momčadi koje se bore za prvoligaški status.
Još ništa nije riješeno kada je riječ o borbi za opstanak i zato nam je utakmica sa Zagrebom od najveće važnosti. Svjesni smo značaja tog ogleda i učinit ćemo sve da osvojimo sva tri boda. Nedostajat će nam Ozobić zbog ozljede trbušnog zida, ali se vraća Edson koji je imao određenu minutažu i u prošlom kolu s Dinamom. Svjesni smo da će nam trebati puno truda i napora za potpuni uspjeh i nadam se da ćemo ga postići. Za mene je susret sa Zagrebom najzahtjevniji do sada jer bi s mogućom pobjedom učinili jako veliki korak i opet se vratili u igru za visoki plasman – istaknuo je na današnjoj pressici trener farmaceuta Ante Čačić i nastavio:
“Pjesnici” iz Kranjčevićeve su vrlo dobra momčad koja igra tehnički dotjerani nogomet i koja može iznenaditi svakog prvoligaša. Vjerujem, da im to neće uspjeti na koprivničkom stadionu gdje smo mi ipak domaćini i gdje nismo izgubili utakmicu otkako sam došao za trenera – zaključio je Ante Čačić.
Susret Slaven Belupo – Zagreb igrat će se u nedjelju (19 sati), a glavni sudac bit će Igor Križarić iz Čakovca. Pomoćnici su njegov brat Borut i Goran Loparac iz Sladojevaca. Četvrti je Bruno Marić (Daruvar), a delegat Ivan Šutalo (Osijek).