UTAKMICA SA SPLITOM VRLO JE VAŽNA ZA NAŠ KLUB

09.03.2016.


Nakon gostovanja kod Dinama naša se momčad maksimalno usredotočila na susret sa Splitom koji u sklopu 27. prvenstvenog kola u subotu gostuje u Koprivnici.
Bit će to vrlo važan ogled za sastav trenera Željko Kopića koji želi nastaviti s uspješnim nastupima na koprivničkom travnjaku na kojem je u dva dosadašnja proljetna nastupa imao stopostotni učinak, svladavši Osijek i Zagreb bez primljenog pogotka.
Iako je Split u prošlom kolu “kiksao” osvojivši samo bod na svom terenu s Istrom 1961, stručni stožer našeg kluba ne razmišlja previše o tome već o igri svoje momčadi za koju vjeruje da će se još jednom kvalitetno predstaviti pred svojim navijačima i nastojati postići rezultat koji će zadovoljiti njihove apetite.
Subotnju utakmicu na Gradskom stadionu koja počinje u 15 sati vodit će internacionalac Ivan Bebek iz Rijeke i sudac s najvećim hrvatskim međunarodnim rejtingom, dok će njegovi pomoćnici bit Tomislav Petrović (Valopovo) i Miro Grgić (Osijek). Četvrti sudac također je Osječanin Damir Batinić kao i delegat Darko Kolesarić.
Očekuje se, da će se s obzirom na značaj utakmice sa Splitom na koprivničkom stadionu naći veliki broj navijača našeg kluba i dati mu snažnu podršku tijekom cijelog susreta.