UTAKMICA S VINOGRADAROM IGRAT ĆE SE U 17 SATI

05.02.2013.


Nakon povratka iz Turske Slaven Belupo će u srijedu imati još jednu prijateljsku provjeru u sklopu priprema za proljetni dio prvenstva, a suparnik će mu biti drugoligaš Vinogradar koji ga je prije nešto više od godine dana izbacio iz Hrvatskog nogometnog kupa.

Susret je zbog prijateljskog ogleda reprezentacije Hrvatske i Južne Koreje, koja se igra u Londonu s početkom u 15 sati, zakazan za 17 sati na igralištu s umjetnom travom na koprivničkom stadionu.
Zbog ozljeda nekih ključnih igrača trener Ferenčina neće moći izvesti najbolju jedanaestoricu, ali će zato prigodu za nastup dobiti nekoliko pričuvnih igrača koji ozbiljno konkuriraju za najbolji sastav.
Nakon sutrašnjeg ogleda također bi trebalo biti poznato koji će od novopridošlih nogometaša koji su se do sada pripremali s farmaceutima opet na posudbu kod trećeligaša Koprivnice.