UTAKMICA S OSIJEKOM BIT ĆE VELIKI ISPIT ZA FARMACEUTE

31.07.2013.


Nakon nesretno izgubljenog prvenstvenog susreta s Lokomotivom u Zagrebu, Slaven Belupo se potpuno okrenuo još jednom gostovanju koje mu predstoji već u petak kod Osijeka.
Bit će to još jedan ispit za koprivničkog prvoligaša koji je u tri dosadašnja kola osvojio samo bod, dok su Osječani posljednji na ljestvici s tri uvjerljiva poraza.
Za nas je to jako važna utakmica u kojoj poslije Lokomotive s kojom smo nesretno izgubili moramo tražiti uspješan rezultat. I jedni i drugi nismo startali kako smo očekivali, imamo dosta problema ali vjerujem da možemo pokazati našu kvalitetu – istaknuo je trener našeg kluba Ivan Katalinić i dodao:- S Lokomotivom smo igrali najbolju utakmicu, imali nekoliko prigoda, ali ih nažalost nismo iskoristili. Još jednom je, kao i s Dragovoljcem odlučio veliki propust u našoj obrani, što su “lokosi” iskoristili na najbolji način i s jednim pogotkom osvojili bodove – zaključio je Ivan Katalinić.
Zbog ozljede mišića zadnje lože s Lokomotivom trener Katalinić neće moći računati na stopera Ivana Fuštara, te “veznjaka” Marina Matoša koji još nije spreman za nastup. Za momčad s Osijekom konkurirat će Ljuban Crepulja, dok se na jučerašnjem treningu momčadi priključio povratnik Mato Grgić koji je s našim klubom potpisao novi dvogodišnji ugovor.
Rezultati 3. kola: Hrvatski dragovoljac – Istra 1961 0:1, Zadar – Osijek 3:1, Rijeka – Dinamo 0:0, Split – Hajduk 0:3, Lokomotiva – Slaven Belupo 1:0.
Parovi 4. kola: Osijek – Slaven Belupo, Dinamo – Split, Zadar – Rijeka, Hajduk – Hrvatski dragovoljac, Istra 1961 – Lokomotiva.