Utakmica s Osijekom bez gledatelja, Zebec glavni sudac

09.06.2020.


Nogometaši Slaven Belupa u subotu će od 20:00 snage odmjeriti s Osijekom u sklopu 28. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Utakmica će se igrati na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš bez prisustva gledatelja, baš kao i protiv Lokomotive u Kupu i Gorice u prethodnom prvenstvenom kolu. Mjera je to koja je još uvijek na snazi zbog pandemije izazvane COVID-19 virusom. Slaven Belupo bi u Koprivnici ponovno pred gledateljima trebao igrati od 21. lipnja kada u 30. kolu na Gradskom stadionu gostuje Rijeka.

Glavni djelitelj pravde u subotnjoj utakmici bit će Marko Zebec (Cestica), dok će mu pomoćnici biti Borut Križarić (Čakovec) i Marko Stolnik (Varaždin). Četvrti sudac utakmice bit će Ante Čuljak (Zagreb), glavni VAR sudac Ivan Bebek (Rijeka), a pomoćni VAR sudac Robi Kezele (Rijeka). Delegat susreta bit će Dražen Posavec (Maruševac), dok će Dušan Kukić (Sisak) biti kontrolor susreta.