UTAKMICA S CIBALIOM JE BILA VRLO ZAHTJEVNA, ALI NAŠA POBJEDA JE ZASLUŽENA – KAZAO JE ŽELJKO KOPIĆ 

06.08.2017.


Slaven Belupo je i u 4. prvoligaškom kolu upisao tri boda svladavši Cibaliju 2:1.

Nije bilo lako doći do uspjeha s Vinkovčanima koji su se u Koprivnici predstavili u dobrom izdanju, ali naša je momčad ipak imala više od igre i zasluženo pobijedila.

Znao sam da će to biti jako zahtjevna utakmica u kojoj smo jednostavno morali osvojiti bodove i nastaviti uspješan niz. U prvom dijelu susreta Cibalia je igrala dosta zatvoreno i nije nam bilo lako doći u prigodu za pogodak. No uspjelo nam je to odmah na početku drugog dijela kad je Ivanovski sjajno iskoristio prigodu koja mu se pružila – kazao je trener Slavena Belupa Željko Kopić i nastavio:

Nakon vodstva malo smo stali, Vinkovčani su se potpuno otvorili, imali nekoliko opasnih napada sve do izjednačujućeg gola kojeg su postigli iz jedanaesterca. Poslije njihovog izjednačenja krenuli smo snažnije i došli do drugog i konačnog rezultata 2:1 s kojim smo osvojili tri nova boda. S nekim stvarima u igri nisam previše zadovoljan, ali tek je počelo prvenstvo i očekujem da ćemo u nastavku biti znatno bolji – istaknuo je između ostalog Željko Kopić čija je momčad u četiri prvoligaška kola postigla tri pobjede i nalazi se u samom vrhu.