Uskoro zamjena dotrajale umjetne trave na pomoćnom terenu Gradskog stadiona Ivan Kušek – Apaš

31.03.2020.


Nogometni klub Slaven Belupo uskoro će u suradnji s Hrvatskim nogometnim savezom zamijeniti dotrajalu umjetnu travu na pomoćnom terenu koprivničkog Gradskog stadiona Ivan Kušek – Apaš. Nova umjetna trava već je stigla u Koprivnicu i na naš stadion, ali zbog novonastale situacije s COVID-19 virusom te zbog mjera opreza koje su na snazi, postavljanje je odgođeno do prve moguće prilike.

Tako će Škola nogometa našeg kluba dobiti nove, vrhunske uvjete za rad.

– Naša je obaveza da omogućimo djeci što bolje uvjete kako bi se razvijali na najbolji mogući način i kako bi u budućnosti mogli uživati u njihovim igrama u seniorskom nogometu. Dosadašnja umjetna trava trpjela je velike napore s obzirom na to da je na njoj treniralo 13 generacija i da je bila stara 12 godina te je bilo vrijeme da se zbog dotrajalosti zamijeni. Hvala HNS-u koji je financirao dobavu i postavljanje nove umjetne trave, a mi se nadamo da će se novonastala situacija što brže smiriti kako bismo se vratili u normalu i kako bismo obavili zamjenu – rekao je tehnički direktor kluba Robert Kerovec.