UPRAVA ZADOVOLJNA REZULTATIMA, RASVJETA USKORO

17.03.2007.


Uprava NK Slavena Belupa prihvatila je na sjednici u četvrtak Izvještaj o ostvarenim rezultatima prve ekipe, te je izrazila zadovoljstvo postignutim rezultatima. Rečeno je kako je primjetan napredak u momčadi, a od nastavka prvenstva želja je zadržati dobru poziciju, odnosno svrstati se u gornji dio ljestvice.

Krenula je i dugoočekivana gradnja rasvjete na glavnom terenu Gradskog stadiona, koja će stajati oko 3,5 milijuna kuna. Troškove će financirati grad Koprivnica, a pod reflektorima bi Slaven Belupo mogao igrati već u drugoj polovici svibnja. Predsjednik Organizacijskog odbora za obilježavanje 100-te obljetnice Kluba Damir Felak izvijestio je članove Uprave o pripremama za važan jubilej, proslava kojeg će se održati krajem kolovoza.