UPRAVA SLAVENA BELUPA SMIJENILA TRENERA SCORIU

30.10.2014.


Uprava koprivničkog nogometnog prvoligaša smijenila je danas Elvisa Scoriu s mjesta trenera zbog najnovijeg u nizu neuspjeha i poraza od četvrtoligaša Vinogradara. Do sastanka Uprave, koja će odrediti novog trenera, ekipu će na prvenstvenoj utakmici u subotu u susretu s Rijekom voditi sportski direktor Josip Omrčen Čeko.

Kako igračima, tako treneru i navijačima, Uprava Kluba je početkom sezone jasno i nedvosmisleno odredila smjer i postavila cilj – 7. mjesto na ljestvici. Dosadašnjim postignutim rezultatima, ali i pristupom igri jasno je da nam je cilj sve dalji. Uprava Kluba spremna je nositi teret odgovornosti, isto to očekujemo od svih ostalih,posebice igrača i trenera – rekao jepovodom smjene trenera predsjednik Uprave Slavena Belupa Hrvoje Kolarić.