UGOVORE POTPISALI MATEAS DELIĆ, DAVID PUCLIN I TOME KITANOVSKI

10.01.2018.


Danas su u Plavom salonu na Gradskom stadionu ugovorne obveze sa Slaven Belupom potpisali Mateas Delić koji se vratio u klub, te dosadašnji igrači Istre 1961 David Puclin i Tome Kitanovski. Potpisom na ugovor i službeno su postali nogometaši našeg kluba.

Delić je potpisao na godinu i pol, Puclin na dvije godine, a Kitanovski na godinu dana s mogućnošću produženja za još jednu sezonu.

Sva trojica igrača nastojat će izboriti standardno mjesto u prvoj jedanaestorici za proljetni dio prvenstva i pridonijeti što uspješnim nastupima koprivničkog prvoligaša, koji u drugom dijelu natjecanja očekuje bolji plasman od jesenskog.

Postoji mogućnost da tijekom zimskog prijelaznog roka  u Slaven Belupo dođe još neko poznato prvoligaško ime.