UGOVOR POTPISALI PAPA, GAL I JAMBRUŠIĆ

25.08.2009.


U Slavenu Belupu su danas potpisali dvogodišnje ugovore s donedavnim veznim igračem varaždinskog Varteksa Dragutinom Papom, te svojim bivšim igračima Igorom Galom i Krunoslavom Jambrušićem, koji su do sada igrali u inozemstvu.
– Papa će zaoštriti konkurenciju u našem veznom redu, čijom igrom nismo zadovoljni u dosadašnjem prvenstvu, dok je Gal iskusni stoper koji je iz našeg kluba otišao u Hajduk, a zatim u Tursku. Jambrušić je napadač koji je jednu sezonu igrao za Šibenik, da bi posljednjih godinu dana proveo u Grčkoj. S njihovim dolaskom neki naši pričuvni igrači ići će na posudbu u drugu sredinu – kazao je Rajko Magić, sportski direktor Slavena Belupa.
Sva trojica danas će nastupiti u prijateljskoj utakmici u Križevcima s domaćim trećeligašem.