Učenici OŠ “Braća Radić” posjetili Slavenaše, zaigrali nogomet s njima i poželjeli im tri boda protiv Gorice

18.09.2019.


Nogometaše Slaven Belupa na današnjem su treningu posjetili učenici četvrtog razreda Osnovne škole “Braća Radić” u pratnji učiteljice Marije Petras i asistentice u nastavi Andreje Sertić. Slavenaši i Radićevci zabavljali su se na pomoćnom terenu koprivničkog Gradskog stadiona Ivan Kušek – Apaš. Bilo je tu i nogometa, i duela, i driblinga, a sve uz zabavu i osmjehe na licima. Nakon druženja na terenu, osnovnoškolci su odradili i pres konferenciju na kojoj su postavljali pitanja našim igračima. Antonijo Ježina, Stipe Bačelić Grgić i Muzafer Ejupi strpljivo su odgovarali na pitanja, a posebno ih je na kraju razveselila i motivirala želja učenika da u subotu Slavenaši osvoje sva tri boda protiv Gorice. Obećali su osnovnoškolci da će u subotu glasno navijati za Slaven Belupo i tako pomoći našoj momčadi da dođe do sva tri boda.

– Uvijek nas razvesele ovakve posjete. Lijepo je čuti i vidjeti da mali Koprivničanci vole Slaven Belupo i navijaju za njega. Interesantno je odgovarati na njihova pitanja jer su iskrena i iz srca. Istina je da su obećali da dolaze u subotu na utamicu i da će nas bodriti, a riječi podrške, pogotovo ovako iskrene, uvijek puno znače. Nadam se da ćemo im se odužiti pobjedom, učinit ćemo sve da bude tako! – rekao je Stipe Bačelić Grgić nakon današnjeg druženja.