UČENICI IZ BUJA POSJETILI SLAVEN BELUPO

21.04.2009.


Učenici Osnovne škole Mate Balote iz Buja, koji borave u Podravini u sklopu akcije Škola u prirodi u ponedjeljak poslijepodne posjetili su trening Slavena Belupa, gdje su se fotografirali s igračima i stručnim stožerom.
U Plavom salonu priređen im je mali domjenak i podijeljeni klupski suveniri, koji su obradovali 40-tak mališana iz Istre.
– Kod samog dolaska u Koprivnicu naši učenici zaželjeli su posjetiti trening igrača Slavena Belupa, što smo im omogućili u dogovoru s klubom. Ugodno smo iznenađeni prijemom i gostoljubivošću u koprivničkom prvoligašu, a suveniri koje smo dobili sve su nas ugodno iznenadili. Slaven Belupo je veliki klub iz malog grada i na svemu se zahvaljujemo – kazala je Silvana Čulina, učiteljica OŠ Mate Balote iz Buja.