U ZAPREŠIĆU SMO OSVOJILI VRIJEDAN BOD – KAZAO JE ŽELJKO KOPIĆ

25.09.2016.


Nakon utakmice s Interom u Zaprešiću i osvajanjem boda Slaven Belupo je prekinuo niz od četiri prvenstvena poraza za redom i zadovoljan se vratio u Koprivnicu.
Ostali smo nepobijeđeni na startu druge četvrtine ovosezonskog natjecanja i to je najvažnije. Nakon 120 minuta varaždinske utakmice u Kupu smogli smo snage i na gostovanju kod Intera postigli pozitivan rezultat – istaknuo je nakon zaprešićkog ogleda trener Slavena Belupa Željko Kopić i nastavio:
Još uvijek imamo određenih problema u igri, ali vjerujem da ćemo to vrlo brzo riješiti. S osvojenim bodom održali smo prednost ispred Zaprešićana, kao i peto mjesto na ljestvici – rekao je trener našeg kluba koji je već u mislima za sljedeće gostovanje kod vinkovačke Cibalie.