U ZAPREŠIĆU NAS OČEKUJE VRLO ZAHTJEVNA UTAKMICA – KAZAO JE ŽELJKO KOPIĆ

28.07.2017.


Nakon pobjedničkog rezultata s Lokomotivom Slaven Belupo u subotu gostuje kod Inter Zaprešića, kojem će to biti treća utakmica za redom na njegovom travnjaku.

Zaprešićani su dobro otvorili prvenstvo, pobjedom s Cibaliom i neodlučenim rezultatom s Hajdukom što ukazuje da imaju kvalitetnu momčad i po meni su jači nego prošle sezone. No mi smo također spremni za taj okršaj i vjerujem da imamo dobre izglede na povoljan rezultat. Svakako da će to biti jako zahtjevna utakmica u kojoj moramo biti na visokoj razini igre, ako želimo uspjeti – kazao je trener naše momčadi Željko Kopić i nastavio:

Imam dvije dvojbe kad je riječ o početnom sastavu, a najbolju jedanaestoricu odredit ću uoči utakmice. Jovičić i Goda su ozlijeđeni i neće kandidirati za momčad, dok je s Alitijem raskinut ugovor – rekao je na pressici između ostalog Željko Kopić astoper Nikola Katić naglasio:

Neće biti lako, Inter je dobra momčad, pojačali su se s Rakom i Blaževićem, no mi ćemo ići na tri boda kao i u susretu prošlog kola s Lokomotivom – zaključio je Katić koji je sa Slavenom Belupo produžio ugovor do 2021. godine

Utakmica u Zaprešiću igra se od 19 sati a vodit će je Igor Križarić iz Čakovca, dok će pomoćnici biti Igor Krmar (Zagreb) i Marko Stolnik (Varaždin). Četvrti je  Marko Cestarić (Sisak), a delegat Zlatko Stanković Zagreb). Kontrolor suđenja Ante Vučemilović (Osijek).