U ZAPREŠIĆU NAS OČEKUJE TEŠKA UTAKMICA U KOJOJ NISMO BEZ IZGLEDA – KAZAO JE TOMISLAV IVKOVIĆ

08.02.2018.


Inter i Slaven Belupo u petak u Zaprešiću otvaraju proljetni dio prvenstva utakmicom 22. prvoligaškog kola.
Nema dvojbe da će se susret igrati u zimskim uvjetima, po mokrom travnjaku koji su uzrokovale snježne i kišne padavine, tako da će to najvjerojatnije biti još jedna utakmica vrlo zahtjevna za obje momčadi.
Vremenske prilike sigurno neće biti povoljne za igru, ali na to se ne može utjecati. Inter je vrlo dobra momčad koja je zasluženo na petom mjestu, ima niz kvalitetnih igrača, ali i mi imamo dosta toga za reći. Očekujem dobru utakmicu u kojoj nismo bez izgleda – kazao je na današnjoj pressici trener Slavena Belupa Tomislav Ivković i nastavio:
Najvjerojatnije će u Zaprešiću istrčati momčad koja je igrala s Ferencvarosem u Budimpešti, jer se nitko od igrača koji su ovog tjedna igrali sa zagrebačkom Dubravom nije nametnuo za početnu jedanaestoricu. Interovci su lagani favoriti, no možemo ih iznenaditi jer i mi imamo kvalitetan sastav koji se i te kako može suprostaviti svakom prvoligašu – naglasio je između ostalog Tomislav Ivković.

Utakmica se igra u 18 sati a vodit će je zagrebačka sudačka trojka: glavni Fran Jović, a njegovi pomoćnici bit će Ivica Modrić i Igor Krmar. Četvrti je Domagoj Vučković iz Rijeke, a delegat Ivor Grba iz Strmeca.