U ZAPREŠIĆU ĆEMO IGRATI NA POBJEDNIČKI REZULTAT – KAZAO JE ŽELJKO KOPIĆ

14.04.2017.


Nakon osvojenog boda kod Hajduka u Splitu Slaven Belupo u subotu gostuje kod zaprešićkog Intera, koji ima sedam bodova manje i nalazi se na osmom mjestu prvoligaške ljestvice.
U posljednja tri ovosezonska nastupa naša momčad ima bolji rezultatski omjer sa Zaprešićanima, jer ih je u dva navrata svladala i jednom odigrala neodlučeno.
Hajduk je ostao iza nas i cijeli tjedan podredili smo Interu. Vrlo dobro smo radili, nedostajat će nam Musa zbog tri žuta kartona, ali imamo dovoljan broj kvalitetnih igrača na raspolaganja za ovaj vrlo važan ogled – kazao je na konferenciji za novinare trener Željko Kopić i dodao:
Naši domaćini također još nisu ostvarili proljetnu pobjedu i sigurno nam neće biti lako. Ipak vjerujem da možemo do željenog rezultata i pokazati da smo bolji sastav. Siguran sam da ćemo igrati odgovorno i disciplinirano, te ćemo učiniti sve da se na kraju radujemo – zaključio je strateg našeg kluba, dok je stoper Aleksandar Jovičić i mladi reprezentativac BiH istaknuo:
Očekuje nas zahtjevna utakmica u kojoj moramo biti jako oprezni jer će Inter sigurno, kao domaćin ići na pobjedu. Svjesni smo značaja ovog susreta i nadam se da možemo do sva tri boda – rekao je Aleksandar Jovičić.
Utakmica u Zaprešiću počet će u 17 sati, a vodit će je Duje Strukan iz Splita. Njegovi pomoćnici bit će Goran Perica (Šibenik) i Mario Pepur također iz Splita. Četvrti je Ivan Vučković iz Zagreba.