U ZAHTJEVNOJ UTAKMICI OSVOJILI SMO VRIJEDAN BOD – KAZAO JE ŽELJKO KOPIĆ NAKON GOSTOVANJA KOD LOKOMOTIVE

30.09.2017.


Obistinile su se prognoze trenera Slavena Belupa Željka Kopića i “veznjaka” Kristijana Bistrovića da će se s gostovanja kod Lokomotive u Zagrebu, koja je u prošlom kolu u Splitu s Hajdukom odigrala neodlučeno vratiti s pozitivnim rezultatom, odnosno osvojiti najmanje bod.

Naša se momčad u Kranjčevićevoj predstavila organiziranom igrom i pokazala da nije bez razloga u sredini ljestvice.

Bila je to vrlo zahtjevna utakmica, dečki su dali sve od sebe i još jednom pokazali da se nalazimo u dobroj formi. Zadovoljan sam osvojenim bodom pred reprezentativne nastupe, a stanku od dva tjedna iskoristit ćemo na najbolji način kako bih se još bolje pripremili za nastavak prvenstva – kazao je nakon utakmice s Lokomotivom trener Slavena Belupa Željko Kopić i dodao:

Sada ćemo imati trodnevni odmor nakon kojeg nam slijede redoviti treninzi i pripreme za nadolazeću utakmicu s Interom u Koprivnici za koju očekujem da će biti spreman i naš najbolji strijelac Ivanovski nakon nedavne operacije trbušnog zida – zaključio je Željko Kopić.