U ZADAR BEZ MARASA I MUJANOVIĆA

27.10.2011.


Nakon neuspjeha u osmini finala Hrvatskog kupa, ispadanja od drugoligaša Vinogradara, Slavenu Belupu su ostali samo nastupi u prvoligaškom prvenstvu u kojem je trenutačno četvrti na ljestvici.

Iako u klubu zbog ispadanja u kupu vlada veliko nezadovoljstvo, jer nitko nije očekivao da će naša momčad „posrnuti“ s Vinogradarom, sve su oči uprte u sljedeće kolo u kojem Slaven Belupo gostuje u Zadru, koji je u dosadašnjem prvenstvu na svom travnjaku pobijedio naša dva najbolja kluba – Dinamo i Hajduk.

Kako je Alen Mars u prošlom kolu sa Šibenikom dobio treću javnu opomenu morat će propustiti susret sa Zadranima, a nakon ozljede mišića na kup-utakmici u Mladini za gostovanje u Zadru neće biti spreman ni Goran Mujanović. Očito, da će naš trener imati problema sa sastavom, odnosno s početnom jedanaestoricom.

Zadrani će, kako smo doznali nastupiti u svom najjačem sastavu, kojeg će predvoditi trenutno prvi strijelac HNL-a i ujedno vodeći igrač prvenstva, napadač Santini.

Foto: Ante Čizmić/Cropix