U VINKOVCIMA SMO SE PREDSTAVILI U VRLO DOBROM IZDANJU I OSVOJILI BODOVE – KAZAO JE TRENER IVKOVIĆ

24.04.2018.


Slaven Belupo je sjajno prošao Vinkovce u susretu s Cibaliom osvojivši sva tri boda (1:3) i tako opravdao povjerenje u svoju prvoligašku kvalitetu.
Nakon pobjede u gradu na Bosutu trener Tomislav Ivković nije krio zadovoljstvo te je nakon utakmice rekao:
– Nije bilo lako, bio je to težak susret u kojem su domaćini tražili sva tri boda kako bi izbjegli dno ljestvice. Mi smo se predstavili u vrlo dobrom izdanju, imali znatno više od igre, nismo im dozvolili da nas zaustave i pokazali da smo momčad koja zna što želi – istaknuo je trener našeg kluba i nastavio:
– Ulaskom Doležala promijenili smo tijek utakmice, imali prigoda i za uvjerljiviju pobjedu i pokazali da nam je mjesto u sredini prvenstvene ljestvice. Sada mirno čekamo utakmice s naša dva najbolja kluba – Hajdukom i Dinamom s kojima ćemo nastojati pokazati koliko vrijedimo – zadovoljno je naglasio Tomislav Ivković.