U VELIKU PO POZITIVAN REZULTAT

29.03.2007.


Slaven Belupo će u 24. kolu Prve HNL ove subote gostovati u Velikoj kod Kamen Ingrada. Utakmica će se odigrati na igralištu ŠRC Kamen Ingrad, s početkom u 16 sati, a sudit će Domagoj Vučkov iz Rijeke.

– Cijenimo ekipu Kamen Ingrada, ali čudi nas njihov optimizam uoči naše utakmice, jer Slaven Belupo više nije momčad na kojoj će se drugi vaditi. Mi u Veliku putujemo s namjerom ostvarivanja pozitivnog rezultata, a moji su igrači svjesni da protiv svakog suparnika moraju pru?iti stop posto svojih mogućnosti kako bismo nastavili seriju pozitivnih rezultata – izjavio je trener Slavena Belupa Elvis Scoria.

Protiv Kamen Ingrada ne može nastupiti Dalibor Poldrugač zbog trećeg žutog kartona, a kao zamjena je najavljen Danijel Radiček. Na vrata se umjesto Roberta Lisjaka vraća oporavljeni makedonski reprezentativac Jane Nikoloski.