U VARAŽDINU ODMOR ZA DIO PRVOTIMACA

04.05.2007.


Uoči prvenstvenog gostovanja kod Varteksa u Varaždinu, trener Slavena Belupa Elvis Scoria odlučio je odmoriti nekoliko igrača iz prve postave. Na redovitoj konferenciji za novinare prvo je bilo riječi o prvenstvenom porazu od Dinama u srijedu (0:3).
– Realno, Dinamo ima kvalitetu i zasluženo je pobijedio, a najviše mi je žao što publika nije mogla uživati u neizvjesnoj utakmici. Moji igrači su se potrošili u dvije utakmice s naša dva najveća kluba, Hajdukom i Dinamom, pa ćemo u Varaždinu nekoliko igrača odmoriti kako bi bili spremni za finale Kupa u srijedu. Protiv Varteksa će priliku dobiti igrači koji su do sad manje igrali, a bitno je da odigramo dobru utakmicu – izjavio je Elvis Scoria.
Utakmica Varteks – Slaven Belupo igra se u subotu s početkom u 17 sati na stadionu Varteksa u Varaždinu, a sudit će Hrvoje Kurtović iz Osijeka.