U UTORAK RASPORED NOVOG PRVENSTVA

08.06.2007.


Sjednica Skupštine Udruge Prve HNL na kojoj će se raspravljati o izvještajima o proteklom prvenstvu te donijeti potrebni dokumenti za novo natjecanje, održat će se u utorak, 12. lipnja s početkom u 12 sati u Zagrebu u Kući nogometa.
Na sjednici će se donijeti odluka o načinu igranja T-Com Prve HNL za natjecateljsku godinu 2007./08. (trokružno ili podjela na dvije mini-lige nakon 22 kola) te će se obaviti ždrijeb natjecateljskih brojeva klubova kojim će se utvrditi raspored odigravanja utakmica.
Ranije usvojenim Kalendarom natjecanja utvrđen je početak prvenstva za 21. srpnja. Sjednica Skupštine ima na dnevnom redu i kadrovsku (izbornu) problematiku budući da je predsjedniku i članovima Upravnog odbora Udruge Prve HNL istekao dvogodišnji mandat.