U UTORAK POSLJEDNJA PROVJERA U TURSKOJ

05.02.2007.


Naša momčad imat će u utorak posljednju provjeru na pripremama u turskoj Antalyji. Suparnik će biti AB Kopenhagen, drugoligaška ekipa iz Danske. Trener Elvis Scoria zadovoljan je dosadašnjim tijekom priprema.

– Tri odigrane utakmice u Turskoj bile su nam od velike koristi, a nije loše ni što smo izgubili utakmicu od Thuna, u ovom trenutku jačeg suparnika. Vrlo dobro odigrali smo protiv ukrajinskog Harkova, protivnik nam nije stvorio ozbiljniju prigodu, a mi smo mogli postići još koji pogodak. Drago mi je što nema ozlijeđenih ni bolesnih igrača – rekao je Elvis Scoria.

Igrači i vodstvo Slavena Belupa u srijedu se vraćaju u Koprivnicu, u četvrtak će biti slobodan dan, a od petka se nastavlja s treninzima na Gradskom stadionu. U subotu je na rasporedu prijateljska utakmica s drugoligašem Koprivnicom.