U subotu u Koprivnici gostuje zaprešićki Inter

19.02.2019.


Nogometaši Slaven Belupa ove će subote na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš ugostiti zaprešićki Inter u sklopu 22. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Bit će to treći međusobni susret ovih dviju ekipa u aktualnoj sezoni. Još početkom rujna prošle godine naša je momčad u Koprivnici slavila rezultatom 2:1. Pogotke za Slaven postigli su Gordana i Mendy, dok je za goste počasni pogodak postigao Andrić. U Zaprešiću je 5. studenog rezultat bio 0:0.

Bit će ovo iznimno važan susret za obje momčadi. Slaven je trenutno sedmoplasirana momčad prvenstva s 21 osvojenim bodom, dok se Inter nalazi na osmom mjestu s tri boda manje. Trener Ivica Sertić u subotnjem susretu neće moći računati na kartoniranog Godu i ozlijeđenog Doležala, dok za Inter sigurno neće zaigrati suspendirani Brezovec i Šimunec. Podsjetimo, utakmice će se igrati s početkom u 15 sati. Blagajne će se otvoriti dva sata ranije, a ulaznice će se prodavati po 20 i 30 kuna.