U SUBOTU U KOPRIVNICI GOSTUJE INTER

29.02.2008.


Nakon poraza od Dinama u prvoj utakmici četvrtfinala Hrvatskog nogometnog Kupa, Slaven Belupo će u subotu u Koprivnici odigrati prvenstvenu utakmicu 21. kola Prve HNL s Interom iz Zaprešića. Utakmica će na Gradskom stadionu u Koprivnici započeti u 15 sati, a sudit će Igor Pristovnik iz Zagreba. Naš klub uputio je prigovor na suđenje Domagoja Ljubičića u Kup-utakmici s Dinamom.
– Vjerovao sam da možemo pobijediti Dinamo, ali smo u tome onemogućeni, ne mogu se oteti dojmu da je utakmicu presudilo nešto što nema veze s nogometom. Sad se okrećemo utakmici s Interom, u kojoj nam je cilj osvojiti sva tri boda. U momčad se vraća oporavljeni Matija Kristić, a zbog ozljeda su upitni Asim Šehić i Ronald Šiklić. Mateas Delić nema pravo nastupa zbog tri žuta kartona – izjavio je trener Slavena Belupa Krunoslav Jurčić.