U subotu starta prvenstvo, Slaven u Osijeku otvara OPUS Arenu

19.07.2023.


Nakon gotovo dva mjeseca bez službenih utakmica, ove subote nam se vraća SuperSport Hrvatska nogometna liga. Slaven Belupo će u subotu, u sklopu 1. kola, gostovati na OPUS Areni gdje će nam domaćin biti Osijek. Bit će to povijesna utakmica s obzirom na to da će biti prva na novootvorenom osječkom stadionu, a igrat će se s početkom u 21:00.

Osječani su prošlu sezonu završili kao trećeplasirana momčad lige, a i ove će zasigurno imati visoke ambicije. U četiri međusobna susreta lani vidjeli smo po jednu pobjedu Slavena i Osijeka te dva remija. Podsjetimo, obje momčadi u susret ulaze nakon petotjednih priprema. Naša je momčad u tom razdoblju odigrala šest pripremnih utakmica, dok su Osječani odigrali četiri.

Glavni sudac subotnje utakmice bit će Jakov Titlić, dok će njegovi pomoćnici biti Anto Marić, Vice Vidović i Toni Dadić. VAR sudac bit će Ivan Bebek, a AVAR Luka Pajić.

Ulaznice za utakmicu, za gostujući sektor, možete po cijeni od 5€ kupiti u prostorijama kluba, u odjelu marketinga, od srijede do četvrtka od 9 do 15 sati te u petak od 9 do 12 sati.