Slaven Belupo u subotu domaćin Hajduku

05.03.2019.


Nogometaši Slaven Belupa u 24. kolu Hrvatski Telekom Prve lige na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš ugostiti će splitski Hajduk. Bit će to treći međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prvom, igranom u Koprivnici, rezultat je bio 1:1, a pogotke su postigli Delić i Jairo. U drugoj utakmici, igranoj u Splitu, rezultat je bio 2:2. Pogotke za našu momčad postigli su Lima i Bogojević, a za Hajduk Said i Jairo. U posljednjem kolu Slaven je remizirao na gostovanju kod Osijeka rezultatom 1:1, dok je Hajduk u Zaprešiću protiv Intera slavio s 1:3.

Trener Slaven Belupa Ivica Sertić u susretu protiv splitske momčadi sigurno neće moći računati na kartonirane Bačelić Grgića, Šarliju, Čanađiju i Godu.

Subotnja utakmica igrat će se s početkom u 15 sati, blagajne će se otvoriti tri sata ranije, a ulazi na stadion dva sata uoči početka susreta. Ulaznice za sve tribine moći će se kupiti i u pretprodaji u petak od 14 do 17 sati. Molimo sve zainteresirane da svoje karte osiguraju što prije kako bi se izbjegle gužve na blagajnama uoči samog susreta. Svaka osoba moći će kupiti po jednu kartu uz predočenje osobne iskaznice.