U subotu s Dinamom

13.04.2023.


Slaven Belupo će ove subote igrati utakmicu 29. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige. Naša momčad gostuje u Zagrebu kod prvoplasiranog Dinama. U utakmicu ulazi nakon poraza u Kupu protiv Hajduka, dok su Zagrepčani u prošlom prvenstvenom kolu bili bolji od Lokomotive rezultatom 1:2.

Dinamo je prvi na ljestvici sa 63 boda, dok je Slaven Belupo šesti s 37. Bit će ovo četvrti međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. Lider prvenstva slavio je u Koprivnici s 1:5 i u Zagrebu s 4:1, dok je u posljednjem susretu na Kušek – Apašu rezultat bio 1:1. Redom su u tim utakmicama za našu momčad zabijali Marina, Hoxha i Jambor.

Sudac utakmice koja će se igrati s početkom u 19:10 bit će Dario Bel, dok će njegovi pomoćnici biti Marjan Tomas, Kristijan Novosel i Martin Turčin. VAR sudac bit će Zdenko Lovrić, a AVAR Goran Pataki.