U subotu na Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš gostuje Osijek

07.11.2018.


Nogometaši Slaven Belupa ove će subote u Koprivnici ugostiti Osijek. Na Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš utakmica će se igrati u sklopu 14. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Osječani su trenutno trećeplasirana momčad prvenstva s 24 osvojena bodova, dok je naša momčad šesta s 13 osvojenih bodova. U aktualnoj sezoni ove dvije momčadi već su odigrale jednu međusobnu utakmicu: u 5. kolu, u osječkom Gradskom vrtu, rezultat je bio 1:1. Domaćin je poveo preko Bočkaja u 72. minuti, a konačni rezultat postavio je Gordana tri minute prije kraja susreta.

Trener Tomislav Ivković u ovom susretu neće moći računati na kartonirane Bogojevića, Vidovića i Šarliju. Susret između Slaven Belupa i Osijeka igrat će se u subotu s početkom u 15 sati. Blagajne će se otvoriti dva sata ranije, a ulaznice će se prodavati po 20 i 30 kuna.