U SUBOTU GOSTOVANJE KOD HAJDUKA U SPLITU

22.08.2008.


– Gostovanje kod Hajduka uvijek je teško i zahtjevno, u posebnom ozračju stadiona na Poljudu. Hajduk je u nezgodnoj situaciji i mora pobijediti, a mi ćemo nastupiti rasterećeni. Od igrača ću tražiti maksimalan i borben pristup cijelo vrijeme trajanja utakmice, nadam se da će to biti dovoljno za pozitivan rezultat. Umjesto kažnjenog Lapića igrat će Poldrugač na poziciji braniča, a u vezi će priliku dobiti Bilen – izjavio je trener Slavena Belupa Mile Petković.
Split, Stadion Poljud: Hajduk – Slaven Belupo (Prva HNL, 5. kolo)
Subota, 23.08.2008. u 20 sati.
Sudac: Ivan Bebek (Rijeka). Pomoćnici: Damir Volf (Rijeka),
Robi Kezele (Rijeka) i Marko Matoc (Zaprešić). Delegat: Cvijeto Bratoš (Dubrovnik). Kontrolor: Jadranko Grgona.
KANDIDATI: Rodić, Pelin, Bošnjak, Purić, Rogulj, Filipović, Čaval, Poldrugač, Bilen, Gregurina, Posavec, Jajalo, Delić, Vručina, Kresinger, Šehić, Jurić, Tepurić.
NEDOSTAJU: Lapić (tri žuta kartona), Kokalović (ozlijeđen), Nicolas, Maras (oporavljenici).