U SUBOTU DOLAZE MLADI RIJEČANI

07.09.2012.


U sklopu 4. kola Prve HNL za mlade nogometaše juniori i kadeti Slavena Belupa u subotu će ugostiti vršnjake Rijeke.

Utakmica juniorskih momčadi igrat će se u 14 sati na glavnom igralištu Gradskog stadiona, dok će se kadeti sastati u 16 sati na igralištu s umjetnom travom.
Iako se kadetske momčadi u prvenstvenim susretima sastaju prije juniorskih ovaj put neće biti tako. Naime, utakmica juniora bit će snimana za SPTV i zbog toga će se igrati na glavnom igralištu, dok će odmah nakon nje na umjetni travnjak kadetski sastavi. Obje utakmice sigurno će biti zanimljive te pozivamo navijače našeg kluba da dođu na spomenute susrete – rekao je Borivoj Milivojević „tehniko“ mladih sastava našeg kluba.
U prošlom kolu kadeti i juniori Slavena Belupa nisu bili uspješni. Gostovali su u Osijeku gdje su kadeti izgubili 2:0, a juniori 4:0.