U SRIJEDU VAŽNA UTAKMICA SA ZADROM

29.04.2008.


Nakon poraza od Dinama u Maksimiru, Slaven Belupo će u srijedu u Koprivnici odigrati zaostalu prvenstvenu utakmicu sa Zadrom. Utakmica će na Gradskom stadionu započeti u 18 sati, sudac je Vlado Svilokos iz Siska.
– Ova utakmica za nas ima veliku važnost, potrebna nam je pobjeda kako bismo ostali u utrci za plasman u Kup UEFA. Svi u klubu odlučni smo u ostvarenju našega cilja, i za to ćemo uložiti maksimum. Respektiramo momčad Zadra, ali u ovoj utakmici zanima nas samo osvajanje sva tri boda. Momčad će doživjeti određene promjene u odnosu na utakmicu s Dinamom, sigurno je da ćemo utakmicu sa Zadrom započeti s dvojicom napadača – izjavio je trener Slavena Belupa Krunoslav Jurčić.
Naša momčad nakon treninga u utorak odlazi u karantenu u hotel Picok u Đurđevcu, a izvan konkurencije za susret sa Zadrom su nedovoljno oporavljeni igrači Dalibor Poldrugač i Danijel Radiček.