U SRIJEDU PRIJATELJSKA PROVJERA U ŽDRALOVIMA

07.04.2015.


Nakon Uskršnjih blagdana Slaven Belupo je nastavio s pripremama za prvoligaško natjecanje (28. kolo) u kojem ga u nedjelju 12. travnja očekuje utakmica s najboljim hrvatskim klubom – Dinamom.

Bit će to još jedan nogometni praznik za koprivničke navijače koji će tribinu Gradskog stadiona sigurno ispuniti do posljednjeg mjesta i svojim bodrenjem nastojati pomoći našoj momčadi da ostane nepobijeđena.

Kako bi se što bolje pripremili za susret s Dinamom, farmaceuti će u srijedu gostovati u Ždralovima gdje će odigrati prijateljsku utakmicu s domaćom Mladosti (17 sati), trenutačno drugoplasiranim klubom Treće hrvatske lige – istok.

Trener Ante Čačić u Ždralovima će uglavnom dati priliku igračima s manjom prvenstvenom minutažom, ali će isto tako isprobati i sastav koji bi se u nedjelju trebao suprostaviti Dinamu.